Përshtypjet e klientëve

"

“Me pelqen ndjenja e freskise ne lekure qe me jep cdo mengjes Bees and Trees. Une kam provuar  shume produkte te kujdesit te lekures dhe Bees and Trees ka treguar rezultatin me te mire.
Lekura ime eshte e kombinuar (T-zone te yndyrshme dhe pjese shume te thata te lekures). Bees and Trees ka hidratuar dhe balancuar lekuren time, i jep freski dhe shkelqim natyral. Qe nga fillimi i perdorimit lekura ime duket shume me e shendetshme ne pergjithesi.”
Lena Plenaja – Prishtinë

"
” “Per kedo, kurdo dhe kudo”. Keto do te ishin fjalet e mia nese do te duhet te pershkruaj linjen kozmetike “Bees & Trees”. Une jam nga ato vajza te cilat fatkeqsisht, jane rritur me problemet e akneve gjate viteve te para te adoleshences. Momentin qe zbulova kremin hidratues Hydro Ceramide nga “Bees & Trees” , fytyra ime gjeti, le te themi, dashurine e saj. Per ne mengjes, qe dita ime te nise me nje ndjesi te fresket dhe fytyra ime te ndjej butesine qe meriton. Per ne mbremje, pasi ke kaluar nje dite te lodhshme dhe kerkon vetem relaks… nga kremrat e fytyres deri tek antidjersa totalisht natyrale dhe shampot per floket e mi, te cilet ashtu si fytyra ime, tentojne te yndyrosen shpejt; per te gjithe ne cdo moment te dites, duke mposhtur lodhjen me aromat natyrale te kanelles apo te rozmarines.
Faleminderit “Bees & Trees” per perkujdesjen qe me ofron!” – Ana Peçi, Tiranë
"

“Produktet e Bees&Trees ishin te paret qe me prezantuan rendesine e te pasurit nje rutine konstante dhe te pershtatshme per lekuren time dhe per kete mbajne nje vend te vecante ne zemren time. E nisur vetem me disa hidratues fytyre, tani linja permban nje shumllojshmeri produktesh, ku gjithsecili mund te zgjedhe dicka per te plotesuar rutinen e tij. Ajo cfare me pelqen me shume eshte formulimi i tyre efikas me perberes organike, qe bejne qe fytyra ime te duket si versioni me i mire i saj dhe te kete nje ‘healthy glow’. Nje ‘must have’ per mua eshte serumi i syve i cili hidraton syte e mi dhe ndihmon te mbuloje netet pa gjume.”
– Egi Aliaj, Gjermani

"

“E kam perdorur Serumin Plus, me ka ndihmuar shume. Vetem deshta te falenderoj.. Bravo per punen :* ”
– Floriana Zahiti, Tiranë